Agne Kiviselg võistleb 1. aprillil Oslo Grand Prix võistlusel

Kulturism 31.03.17, 19:35 EKFL

1. aprillil toimub Oslos suurejooneline kulturismi ja fitnessi võistlus Oslo Grand Prix. Eestit esindab võistlusel Agne Kiviselg.

Agne Kiviselg võistleb Oslo Grand Prix võistlusel bikiinifitnessi pikkuskategoorias -169cm. Kui eelmisel nädalavahetusel tõi Pärnu sportlane, Spa&Sport spordiklubi esindaja, Agne, Rootsist koju kuldmedali, siis ka selleks võistluseks on…

Pudix valgupudingu degusteerimised aprillis MyFitnessi klubides

Klubid 03.04.17, 14:01

Aprillikuus toimuvad Pudix valgupudingute degusteerimised MyFitnessi klubides üle Eesti.…

EOK kulturismi- ja fitnessi- ning jõusaalitreeneri tasemeeksamile registreerumie kuni 8. aprillini!

Kulturism 03.04.17, 01:09

Eesti Olümpiakomitee kulturismi-, fitnessi- ja jõusaalitreeneri kutsekvalifikatsiooni tasemeeksam…

Algas kogu aprilli kestev fitnessikuu

Kulturism 03.04.17, 10:56

Eesti Olümpiakomitee täitevkomitee liige, liikumisharrastuse komisjoni esimees Helir-Valdor Seederi sõnul on teemakuud nagu fitnessikuu üks osa…

Fitmodeli projekti lõppvõistlus toimub 2. aprillil Butterfly Lounges

Kulturism 31.03.17, 21:19

2. aprillil algusega kell 15.00 toimub Butterfly Lounges projekti "Fitmodel" lõppvõistlus. Jaanuari lõpus startis Eesti suurim…

articles content main
small articles grid
NB! Teie brauseris on keelatud JavaScript.
Palun lubage skriptid, et kasutada selle lehe kõiki omadusi.

EEVL KURSUSED


Eesti Võimlemisliit koolitab!

Eesti Võimlemisliit kavandab sügishooajal uut koolitustsüklit, pakkudes kõikidele aeroobikaharrastajatele ja –treeneritele meeldivat koolitusvõimalust! Teistel aladel (vesiaeroobika, ilu- ja rühmvõimlemine jne.) avame kursused juhul, kui osalejaid on vähemalt kümme.

I taseme aeroobikatreenerite koolitus

Oodatud on kõik aeroobikaharrastajad ja –treenerid, kes on huvitatud oma teadmiste ja oskuste täiendamisest ning soovivad taotleda EOK treeneri kutsetunnistust.
Koolitusel osalemise vajalikuks tingimuseks on eelnev aeroobika harrastus- või töökogemus.

EEVL koolitused toimuvad EOK poolt kinnitatud õppekavade järgi ja sisaldavad nii spordi üldteooria kui ka erialast koolitust. Üldainete lektoriteks on EOK poolt aktsepteeritud kõrgkoolide õppejõud dots. Meeli Roosalu, prof. Rein Jalak, dots. Kristjan Port Tallinna Ülikoolist. Erialaseid metoodilised ja praktilised tunnid toimuvad vabariigi tippspetsialistide juhendamisel.

Koolitused annavad teadmisi ja oskusi, mis on vajalik eksamite edukaks sooritamiseks ning kutsetunnistuse omandamiseks, mis on alates 1. sept. 2006.a. Eesti Vabariigis ainuke riiklikult tunnustatud tunnistus ning annab õiguse töötada treenerina.

Koolitus algab 2008.a. septembris ja lõpeb 2009.a. kevadel. I taseme koolituskursuse kogumaht on 70 tundi ja see on jaotatud nelja tsüklisse, millest kaks esimest toimuvad käesoleva aasta sügisel septembris ja oktoobris ning kaks järgmist veebruar -märts 2009.a.
Kahe nädalalõpu kursuste orienteeruv hind on 1800.- krooni (sisaldab õpperaamatu jm. materjalid)
Koolitus lõpeb kutseeksamitega aprill – mai 2009.a., mille edukalt sooritanutele omistatakse Kutsekoja, EOK ja EEVL poolt I taseme treeneri kutsekvalifikatsioon koos vastava tunnistusega.

Koolitusel osalemiseks tuleb täita osalemisankeet, mille leiate meie kodulehelt www.eevl.ee, link koolitused ja saata see Eesti Võimlemisliidule (e-posti aadress eevl@eevl.ee).


reklaam Gym.ee Gasp
Unustasid parooli?

Sisesta oma kasutajanimi ja sama kasutajakontoga seotud e-posti aadress – saadame sinna uue parooli.

Registreeru

Vali meelepärane kasutajanimi ja sisesta oma e-posti aadress.

Teavita

Teavita administraatorit, et siin on midagi valesti!

Saada sõbrale

Saada see link sõbrale