Võitluskunstid

Sellel laupäeval 13. veebruar MMA RAJU 4

Võitluskunstid  |   |  tekst:  |  fotod:  |  Kommenteeri

Eesti sportliku vabavõitluse liiga MMA Raju neljas üritus paneb Eestis esmakordselt võitlussportlased üksteise vastu puuris. MMA Raju 4 toimub 13. veebruaril ning võistlejateks on Eesti, Läti, Leedu ja Soome sportlased.

„Puuri kasutavad maailma suurimad sportliku vabavõitluse organisatsioonid ja see tähendab MMA Raju jõudmist täiesti uuele tasemele kunagi varem pole siin piirkonnas ühtegi võitlusspordiüritust puuris peetud," rääkis Raju puuri valmimisest MMA Raju peakorraldaja Ott Tõnissaar. „USAs on sportlik vabavõitlus muutunud populaarsemaks kui poks, loodame puuri valmimisega ka siin spordiala tuntust kasvatada," lisas Tõnissaar.

„Rahvusvaheliste võistlejate osavõtt Rajust paneb ka meid rohkem vaeva nägema, oleme oma võistlejatega teinud rohkem trenni kui ühekski eelmiseks võistluseks ja mehed on valmis puuri astuma," kommenteeris võistluste ettevalmistust Tallinna MMA-treener Priit Mihkelson.

„Samuti on väga tervitatav puuri valmimine, sest nüüd saavad eestlased harjutada samades tingimustes nagu välissportlased," ütles Mihkelson.

MMA Raju 4 toimub 13. veebruaril algusega kell 19:00 Tallinnas, TTÜ Spordihoones. Piletite müügiga tegeleb Piletilevi, eelmüügist ostes maksab pilet 150 krooni ja kohapeal 200 krooni.

MMA Raju on Eesti sportliku vabavõitluse liiga. MMA on võitlussport, mis ühendab endas poksi, taipoksi, maadluse, judo, brasiilia jiu-jitsu ja teised kahevõitlusalad. Üritust korraldab MTÜ Eesti Sportliku Vabavõitluse ja Brasiilia Jiu-Jitsu Liit.

Võistlejad:

http://mma.ee/2010/01/raju-4-voistlejad/

MMA Raju internetis:

http://www.facebook.com/MMARaju

http://www.youtube.com/user/MMARaju

Lisainformatsioon:

Ott Tõnissaar


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

Warrior Fight 4

Võitluskunstid | 

Mis sel õhtul aset leiab? Esimest korda Eesti võitlusspordiajaloos toimub sel õhtul profipoksi tiitlimatš, kus astub ringi meie oma profipoksija…


Xplosioni juubeliüritus toimub siiski Eestis!

Võitluskunstid | 

Juba 10. korda toimuv Xplosion Fight Series leiab aset 15. apriilil TTÜ Spordihoones tuues publiku ette tänase Eesti võitlusspordimaailma…


Keilas teeb comeback-i rahvusvaheline võitlusspordiüritus Fightland!

Võitluskunstid | 

Seekordne üritus on äärmiselt eriline, sest tegemist on Fightland ürituse comeback'iga - näha saab nii K-1 kui ka profipoksi reeglite järgi…