Rühmfitness

Fitstar Attack uue kava koolitus

Rühmfitness  |   |  tekst:  |  fotod: {picture_author}  |  Kommenteeri

FitStar Attack Vol.3 kontsepttreeningu koolitus toimub 17. aprillil 2010.a. algusega kell 14:00 spordiklubis Sparta. Koolituse läbiviijad on Gea Simson, Sven Idarand ja Egle Eller.

FitStar kontsept-treeningute maksumus on 950.- krooni ühe treeningprogrammi eest. Hind sisaldab CD, kirjaliku tunnikonspekti, tunnistust koolitusel osalemise kohta ning videomaterjali. Koolituse eest tasuda üleandega FitStar OÜ aa.221046784224 või sularahas kohapeal.

Registreerides koolitusele enne 5. aprilli on koolituse maksumus 800 krooni.

FitStarAttack on intervalltreening, mis keskendub aeroobsele treeningule, kuid suur osa tunnist on pühendatud ka jõu, tasakaalu ja liikuvuse arendamisele. Erinevates programmides on kasutusel erinevad harjutused ning lisavahendid, kuid tunni põhieesmärk ja sisu jäävad alati samaks& - arendada vastupidavust. FitStarAttack sobib kõige paremini inimestele, kes armastavad intervall-treeningu energilisust, bootcamp-stiilis tunni intensiivsust, sportlikkust ja liikumise mitmekülgsust ning rühmas tekkivat sünergiat. Toimub programmi esitlus praktilise tunnina, kaasa võtta treeningriided!

Registreerimine koolitusele siin klikka ja täida

NB! koolitusel osaleja peab omama EEVL aeroobika treeneri kutsetunnistust või on kutsetunnistus omandamisel.

Info koolituse kohta: e-maili aadressil: egle@fitstar.ee või telefonil +372 5512369


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

Les Mills Baaskoolitused – suvi/sügis 2018.

Rühmfitness | 

LES MILLS BARRE, 11-12 august. BODYPUMP, 25-26 august. BODYATTACK, 15-16 september. BODYBALANCE, 29-30…


Uutele instruktoritele mõeldud Les Mills baaskoolituste ajad

Rühmfitness | 

Registreerimine ja lisainfo: baltic@lesmills.com Registreerimine koolitustele lõpeb 30 päeva enne…


Eesti meistrivõistlused Fitness 5's

Rühmfitness | 

Võisteldi kokku kolmes kategoorias. Naiste arvestuses tuli Eesti meistriks Piret Lauk, teise koha võitis Kristle Tamm ning kolmandale…