Võitluskunstid

MMA RAJU 6 - tulemused

Nädalavahetusel, 23. oktoobril toimus Tartus, A.Le Coq Spordihallis sportliku vabavõitluse üritus MMA Raju nr 6. Võistlusel osalesid mitmete erinevate võitlussportide Eesti parimad sportlased.

Võitluskunstid  |   |  tekst:  |  fotod:  |  Kommenteeri

MMA Rajul näidati Eesti sportliku vabavõitluse tipptaset

Laupäeval toimus Tartus Eesti suurima sportliku vabavõitluse sarja MMA Raju kuues üritus. Peaaegu kõikides matšides olid võidukad Eesti sportlased. Õhtu peamatši Läti sportliku vabavõitluse meistri vastu võitis eesti kogenud sportlane Jorgen Matsi.

"Matšid olid väga tempokad ja mitmekesised, sai näha raju püstivõitlust kui ka perfektseid alistusvõtteid," iseloomustas üritust peakorraldaja Ott Tõnissaar. "Osades matšides sattusid Eesti võistlejatele väga ülekaalukad Läti ja Leedu vastased, kuid raske töö ja hea võitlusoskusega suutsid eestlased siiski troonile tõusta," lisas Tõnissaar. "Pealtvaatajate arvu ja kaasaelamise aktiivsuse põhjal on näha, et sarnaselt muule maailmale on MMA Eestis väga kiiresti kasvav spordiala". Tartu A. Le Coq Sport spordimajja oli tulnud Raju vaatama üle 1000 inimese.

Kokku peeti Rajul 8 matši ja võistlusel osales 8 sportlast Eestist, kolm Lätist, neli Leedust ja üks Soomest. Kaheksast matšist tuli seitse koduvõitu Eesti võistlejatele. Võitudest saavutati neli tehnilise nokaudiga, kaks alistustega ning kaks kohtunike otsusega.

Võistlustulemustega saab tutvuda MMA Raju kodulehel: http://mma.ee/2010/10/raju-6-tulemused/
Matšide videosid saab vaadata Delfi TV veebikeskkonnas: http://tv.delfi.ee/
MMA Raju on Eesti sportliku vabavõitluse liiga. Sportlik vabavõitlus (ehk MMA, i.k mixed martial arts) on võitlussport, mis ühendab endas kolm olümpiaala – poksi, maadluse, judo – ja teised kahevõitlusalad.


----------------------------------------------------


Õige pea 23. oktoobril saab toimuma Tartus RAJU6, täna toome teieni RAJU5 parimad palad, vaata uudise lõpus olevat video.

Kokku toimub üritusel kaheksa sportliku vabavõitluse matši, neist seitse professionaalide ja üks amatööride vahel.

Võistlustulle astuvad muuhulgas kahekordne Balti meister taipoksis Mirkko Moisar, 2009. aasta Eesti meister Kreeka-Rooma maadluses Alik Tseiko ja Eesti kogenuim sportlik vabavõitleja ning MMA Raju peakorraldaja Ott Tõnissaar.

Kogu matšide nimekirjaga saab tutvuda MMA Raju koduleheküljel, vaata siit.

Intervjuusid üritusel osalevate Eesti sportlastega saab vaadata Delfi TV keskkonnast siit.

Piletid üritusele maksavad eelmüügist 200 krooni ja kohapealt 250 krooni. Pileteid saab osta Statoilidest, Piletimaailma ja Piletilevi müügipunktidest ning kodulehekülgedelt piletilevi.ee ja piletimaailm.com. Pilet tagab tasuta sissepääsu ka järelpeole klubis Korter, kus plaate mängivad Bad J ja DJ Quest.


MMA Raju on Eesti sportliku vabavõitluse liiga. Sportlik vabavõitlus on võitlussport, mis ühendab endas kolm olümpiaala - poksi, maadluse ja judo - ning teised kahevõitlusalad. Üritust korraldab MTÜ Eesti Sportliku Vabavõitluse ja Brasiilia Jiu-Jitsu Liit.

Vaata lisaks siit.

Raju 4 - videokokkuvõte

Vaata RAJU 5


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

Warrior Fight 4

Võitluskunstid | 

Mis sel õhtul aset leiab? Esimest korda Eesti võitlusspordiajaloos toimub sel õhtul profipoksi tiitlimatš, kus astub ringi meie oma profipoksija…


Xplosioni juubeliüritus toimub siiski Eestis!

Võitluskunstid | 

Juba 10. korda toimuv Xplosion Fight Series leiab aset 15. apriilil TTÜ Spordihoones tuues publiku ette tänase Eesti võitlusspordimaailma…


Keilas teeb comeback-i rahvusvaheline võitlusspordiüritus Fightland!

Võitluskunstid | 

Seekordne üritus on äärmiselt eriline, sest tegemist on Fightland ürituse comeback'iga - näha saab nii K-1 kui ka profipoksi reeglite järgi…