Fitness.ee  ›  Uudised  ›  Klubid  ›  Audentes võttis üle fitnessklubi Ritual opereerimise Audentese Spordikeskuses.
NB! Teie brauseris on keelatud JavaScript.
Palun lubage skriptid, et kasutada selle lehe kõiki omadusi.

Klubid

Uudised

Audentes võttis üle fitnessklubi Ritual opereerimise Audentese Spordikeskuses.

Klubid  |  09.06.10  |  tekst:  |  fotod:  |  Kommenteeri

Alates 2. juunist 2010 võtab Audentes üle fitnessklubi Ritual opereerimise Audentese Spordikeskuses. Seni tipp- ja noortespordile keskendunud Audentes siseneb fitnessteenuste turule ning jätkab fitnessklubi teenuste pakkumist. Uus klubi hakkab kandma nime Audentes Fitness.

Audentes alustab alates 3. juunist 2010 klientidega uute kliendilepingute sõlmimist. Lepingutingimustes ning fitnessklubi hinnakirjas muudatusi esialgu ei tule. Kuna juunikuu arved saadeti Spordiharrastuse OÜ poolt välja enne rendilepingu lõpetamist, palume juunikuu treeningmaksu mitte tasuda Spordiharrastuse OÜ arvele, vaid lepingu sõlmimise ning arve saamise järel Audentes Halduse OÜle.

Audentes Fitness on sõlminud esialgsed kokkulepped suurema osaga treeneritest ning treeningtegevus jätkub senise treeningplaani alusel. Uue klubi käivitamisel toimub rühmatreeningutesse registreerimine ning saalide broneerimine 2.-14. juunini 2010 telefonil 699 6699 või kohapeal.

Audentese Spordikeskus on üks suuremaid spordikomplekse Põhja- ja Baltimaades, omades 10-aastast kogemust tipp- ja harrastusspordi korraldamisel. Fitnessklubi pidevalt kasvav klientide arv ning nende rahulolu teenuse kvaliteedi ja keskkonnaga on loonud hea platvormi Audentesele sisenemaks fitnessteenuste turule. Lisaväärtusena tekib fitnessklubi kliendil tulevikus võimalus fitnesspaketi raames kasutada ka Audentese Spordikeskuse teisi treeningvõimalusi.

Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee
Prindi Logi sisse ja arutle foorumis

Logi sisse

Kommentaari lisamiseks logi palun sisse. Unustasid parooli?

Pole veel kasutaja? Registreerumine võtab vaid hetke! Lisaks uudiste ja artiklite kommenteerimisele, saad Fitness.ee kasutajana osaleda foorumi aruteludes, hinnata treenereid ja klubisid ning tellida mugavalt kaupa veebipoest. Registreeru kohe »

Püsi teemas. Hea tava on arvustada inimeste mõtteid, mitte neid endid. Keelatud on reklaamlinkide ja -tekstide postitamine, samuti teiste kommentaatorite, artiklites esinevate inimeste, artiklite autorite ja teiste halvustamine. Fitness.ee moderaatorid kustutavad sobimatud kommentaarid.
Kommenteerimist toetavad
reklaam
reklaam Sportland
reklaam Sportland
reklaam Olimp

Artiklid

reklaam Gasp.ee
© 1999 - 2012 Fitness.ee  | Telliskivi 51, 10611 Tallinn  |  tel 6774 666  |  info@fitness.ee  |   Reklaam  |  Kontakt  |  Toimetus
Unustasid parooli?

Sisesta oma kasutajanimi ja sama kasutajakontoga seotud e-posti aadress – saadame sinna uue parooli.

Registreeru

Vali meelepärane kasutajanimi ja sisesta oma e-posti aadress.

Teavita

Teavita administraatorit, et siin on midagi valesti!

Saada sõbrale

Saada see link sõbrale