Fitness.ee  ›  Meeskond
news content main
small news grid
articles content main
small articles grid
NB! Teie brauseris on keelatud JavaScript.
Palun lubage skriptid, et kasutada selle lehe kõiki omadusi.

Meeskond


Arnold Tokko
President
E-mail: arnold@fitness.ee
Ott Kiivikas
Ärijuht
E-mail: ott@fitness.ee
Karl Saare
Fitshop Sparta
E-mail: karl@fitness.ee
Lilia Alamets
Fitshop Telliskivi
E-mail: lilia@fitness.ee
Eleri Õisma
Müügi- ja turundusjuht
E-mail: eleri@fitness.ee
Peep Reinart
Toimetus
E-mail: peep@fitness.ee
Getter Tamme
Turundusspetsialist
E-mail: getter@fitness.ee
Gätriin Kilumets
Müügijuht - lapsehoolduspuhkusel
E-mail: gatriin@fitness.ee
Kaspar Saaremets
Multimeedia, reklaam
E-mail: kaspar@fitness.ee
Ingrid Pikker
Raamatupidamine
E-mail: ingrid@fitness.ee
Joel Liit
IT
E-mail: joel@fitness.ee
Riivo Rebane
IT
E-mail: rebane@fitness.ee
reklaam Olimp gasp 2013 uus

Kontaktandmed


» Telefon: (+372) 6 774 666
» Faks: (+372) 6 774 888
» Poetelefon: (+372) 672 1213
» Aadress: Telliskivi 51, Tallinn, 10611
» E-post: info@fitness.ee
» Webmaster: E-post: webmaster@fitness.ee
» Telli reklaami: Telefon: 53 939 468
E-post: reklaam@fitness.ee

© 1999 - 2010 Fitness.ee

reklaam Gym.ee Olimp
© 1999 - 2012 Fitness.ee  | Telliskivi 51, 10611 Tallinn  |  tel 6774 666  |  info@fitness.ee  |   Reklaam  |  Kontakt  |  Toimetus
Unustasid parooli?

Sisesta oma kasutajanimi ja sama kasutajakontoga seotud e-posti aadress – saadame sinna uue parooli.

Registreeru

Vali meelepärane kasutajanimi ja sisesta oma e-posti aadress.

Teavita

Teavita administraatorit, et siin on midagi valesti!

Saada sõbrale

Saada see link sõbrale