Varia

Kuu klubi - City SPA

Varia  |   |  tekst:  |  fotod: Anonüümne  |  Kommenteeri

Tänasest Fitness.ee uus rubriik - kuu klubi. Tuntud või vähem tuntud klubi tuvustus läbi foto ja
artikkli. Veebruarikuu klubiks on:


City SPA on enda eest hoolitsevate inimeste terviseklubi, mis teenib vaimse ja füüsilise tervikliku heaolu eesmärki. Terviku moodustavad spaahoolitsused, aktiivne sportimine (bassein, jõusaal, erinevad treeningud), lounge´i tervislik menüü. Privaatruum pakub võimalusi tulemuslikeks spaaseminarideks.

Klubi saab külastada ka walk-in klient, ent privileege naudib eelkõige klubi liige, s.t. klubi aastase paketi ostnu. City SPA klubi liige on aktiivse ellusuhtumisega, väärtustades tervislikke eluviise, kvaliteetselt veedetud aega, personaalsust ja sotsiaalset kuuluvust. Paketi hindade kuumakased algavad 1600.- kroonist. Pakett tähendab lisaks stuudios, basseinis ning jõusaalis sportimisele ka isiklikku treeningplaani, mis garanteerib tulemuse, lisaks klubi poolt nii tasuta ning tavahinnast soodsamaid teenuseid. Värskeimaks uudiseks on klubiliikme erirännakud igapäevaselt vahetuvad 30%se soodushinnaga hoolitsused.

Klubi stuudio, kus toimuvad treeningklassid, on eriliselt vetruva tammepõrandaga, mis tagab ohutu ja turvalise treenimise. Jõusaali sisustab kvaliteetne Matrix ning kardioseadmed on varustatud LCD-telerite ja kõrvaklappidega. Treeningplaan võimaldab ligi 50 erinevat valikut rühmatreeninguid nädalaks, sealhulgas ka põnevaid treeningklasse suplusbasseinis.

Hoolitsustes kasutatavate toodete valik on kompromissitu: eksootiline Elemise sari on korduvalt valitud parimaks spaasarjaks. Nähoolitsuse jätkuhoolduseks sobib ideaalselt erilise koostisega meigisari jane iredale The Skin Care Makeup®. Mereliselt värske Thalgo pakub niisutavaid ja trimmivaid hoolitsusi. Lemmikhoolitsuste leidmine on lihtne, sest eraldi valikud on daamidele, härradele ja ainukese spaana toob City SPA välja ka spetsiaalselt raseduse ajaks turvalised ning nauditavad rituaalid.
Romantikud ning sõbrad-sõbrannad saavad jagatud kogemusena tellida duaalhoolitsusi.

Spaas on naistele Eestis ainulaadne saun razul, kus erinevate toimetega mudade (trimmivad ja niisutavad kehale ning spetsiaalne näomuda) kasutamine kingib siidpehme naha. Uhke kaarlaega hammamis saab hämaras valguses aurusauna võlusid nautida, ekstra meestele on mõeldud klassikaline leilisaun.
Suplusbasseinis on veealune muusika, mullivanni saab lounge´ist tellida värske kokteili. Basseinide ääres on baldahhiinide varjus lamamistoolid, kus mõnus lõõgastuda. City SPA kliendi eest hoolitsetakse igal sammul klubi poolt kasutuseks on hommikumantel, spaajalanõud, rätikud ja tualett-tarbed.Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

Atarashii Naginata - uus spordiala?

Varia | 

Atarashii Naginata - kas uus spordiala? Eestis on spordialaga tegeletud kõigest paar aastat, kuid spordiala ise on juba mitme sajandi…


Kas valida nutikell või nutivõru?

Varia | 

Nutivõru on kiiduväärt trennikaaslane! Nutivõrud on lihtsamad nii oma välimuselt kui kasutamisvõimalustelt. Erinevalt puutetundliku…